Profesionálny ultrazvukový Bird Scarer
Vďaka svojej sile sú tieto zariadenia schopné chrániť veľké plochy (až 300-600 m2). Môže byť použitý v interiéri, pretože nevytvára nepohodlie pre osobu.

Naše ultrazvukové výrobky vytvárajú vibrácie, ktoré môžu vtáky cítiť. Tieto zvukové vibrácie dezorientujú vtáky, takže sa cítia nepohodlne, čo ich motivuje k hľadaniu bezpečnejšej oblasti. Každý problém s vtákmi je jedinečný. Manažéri zariadení a majetku môžu využívať bezplatné konzultácie, ktoré ponúkame, aby sme zabezpečili implementáciu vhodného riešenia na kontrolu vtákov. Konajte teraz, aby ste odstránili nevzhľadné a nezdravé vtáčí trus, ktorý znižuje hodnotu vášho majetku, vytvára zdravotné riziko a vyžaduje nákladné čistenie.
Ultrazvukový odpudzovač vtákov je schopný zabrániť širokému spektru vtákov škodcov mimo uzavretých a čiastočne uzavretých oblastí. Eliminujte škodcov, ako sú holuby, čajky, grackle, vrany a vrabce, zo svojho zariadenia a odstráňte starosti s nákladnými pracovníkmi, ktorí majú nárok na náhradu škody v dôsledku pošmyknutia a pádu z pádu vtáka, ktorého opustia.

Na rozdiel od zvukových repelentov vtákov používajú výrobky na kontrolu vtákov ultrazvukové zvuky, ktoré ľudský ucho nepočuje. Ultrazvukové zariadenia na odrádzanie vtákov sú oveľa ekologickejšie a humánnejšie ako nebezpečné výrobky na ničenie vtákov, ktoré používajú pasce alebo jedy. Vyberte ultrazvukové zvukové zariadenie na odstrašenie vtákov a vy sa budete cítiť lepšie, ak nepoškodíte vtákov škodcov alebo prostredie, v ktorom žijú. Nižšie nájdete celý náš výber zvukových produktov na odpudzovanie vtákov pomocou ultrazvuku.

VÝBER PRODUKTU
Ponúkame a vyrábame štyri rôzne zariadenia odpudzujúce vtáky, ktoré používajú ultrazvuk na odradenie vtákov:
• Náš Balcon Guard je ultrazvukový vtáčik vyrobený pre malé oblasti a domáce použitie. Je veľmi účinný pri odstraňovaní holubov, vran, čajok, kosov a netopierov. Môže byť napájaný z batérií alebo zo zásuvky striedavého prúdu a môže byť nastavený tak, aby bežal stále alebo iba ak je aktivovaný snímačom pohybu.
• V prípade väčších uzavretých priestorov môže náš najpredávanejší stroj Quadblaster pokryť plochu až 6500 štvorcových metrov. Môžete tiež pridať voliteľný prvok vizuálnej stupnice so stroboskopickým svetlom.
• Pre stredne veľké polouzatvorené alebo vonkajšie priestory poskytuje zariadenie Ultrason X pokrytie až 3 400 metrov štvorcových. Je to tiež jediný ultrazvukový produkt, ktorý vyrábame a ktorý je možné solárne napájať pomocou jedného z našich veľkých solárnych panelov.
• Pre najväčšie vonkajšie oblasti máme náš výkonný systém Broadband Pro . Používa kombináciu ultrazvukových a zvukových zvukov odpudzujúcich vtákov, ako sú predátorské zvuky, na pokrytie až 6 hektárov.

KDE BY STE MALI POUŽÍVAŤ ULTRAZVUKOVÉ ČISTIACE PROSTRIEDKY NA VTÁKY?
Ultrazvukové odpudzovače vtákov sú ideálne pre oblasti, kde je dôležitá tichosť. Ultrazvukové zvuky necestujú dobre cez pevné objekty, takže reproduktory musia mať zvyčajne jasnú viditeľnosť oblasti pokrytia. To tiež znamená, že ultrazvukové prostriedky sú zvyčajne účinnejšie v uzavretých a polouzavretých priestoroch. V uzavretých priestoroch môže zvuk zabraňujúci vtákom pokryť väčšiu plochu odrazom stien a stropov. Ak používate ultrazvukové zariadenie vonku alebo na veľkom otvorenom priestranstve, zvuk bude mať obmedzený dosah.
• Vnútorné sklady
• Nakladacie doky
• Parkovacie konštrukcie
• chodníky
• markízy
• školy
• nemocnice
• vchody
• prístrešky
• balkóny
• terasy

Ultrazvukové-X
Výkonný profesionálny ultrazvukový vták a repelent pre hlodavce pre vonkajšie použitie. Má štyri diaľkové reproduktory a niekoľko režimov prevádzky. Dá sa použiť aj v interiéri. Chráni až 340 štvorcových metrov M. m. Napájanie je 220 voltov alebo 12 V batéria.
Ultrason-X Ultrazvukové Repeller vtákov, hlodavcov a netopierov
Výkonný a všestranný
Vonkajšie a vnútorné
Tichá prevádzka
Puzdro odolné voči vlhkosti

Ultrazvukové X ultrazvukový odpudzovač vtáky , hlodavce a pálky (najmä, pálky), ktoré sú určené pre ochranu týchto zvierat z oboch vnútorných i vonkajších plôch mimo (na rozdiel od QB-4). Výsledkom je, že zariadenie vytvára vysokofrekvenčný zvuk (viac ako 20 kHz), ktorý sa nazýva ultrazvuk. Spolu s vysokými signálmi môže byť zariadenie konfigurované tak, aby hralo zmiešané frekvencie v obzvlášť výkonnom režime, to znamená, že je to vysoké aj nižšie, počuť osobou. V tichom režime ľudia nepočujú zariadenie, ale veľký počet malých vtákov ho dokonale počuje, ako sú prsia, vrabce, lastovičky atď. Pre vtáky je tento signál rovnaký ako súčasná práca perforátora pre všetkých susedov.

Ultrazvukový X repeller Ultrason X je vybavený štyrmi diaľkovými reproduktormi, ktoré môžu byť inštalované na miestach odpočinku a hniezdenia vtákov, ale vo výške najmenej 6 m od miest, kde sú ľudia. Zariadenie nemusí byť servisované, funguje automaticky. V prípade potreby je možná rekonfigurácia. Manažment prebieha z predného panelu.

Ultrason-X chráni najväčšiu otvorenú plochu, ktorú dokáže ultrazvukové zariadenie chrániť. Pozemok pokrýva 340 m². To je menej ako QB-4, hoci Ultrason-X je silnejší. Je to spôsobené tým, že mimo priestorov, z ktorých by sa signál mohol odrážať, nie sú žiadne povrchy, čím by sa posilňoval. Používa sa na ochranu skladov, hangárov, ríms, parapetov, podkroví atď. Pred vtákmi.

Efektívne sa používa proti vrabcom, lastovičkám, kozám, vagónom a iným vtákom s malou veľkosťou tela.

Existuje určitá špecifickosť použitia tohto zariadenia, preto sa odporúča, aby ste ho pred kúpou kúpili s našimi ornitológmi.

Prečo kúpiť Ultrason-X?

Tisíce podnikov v našej krajine používajú tieto jazvy.
vo svojej triede je repeller najuniverzálnejší , pretože môže byť použitý v interiéri aj exteriéri a môže pracovať v tichom aj zvukovom režime.
pomáha od všetkých malých vtákov, bez výnimky, bez ohľadu na druh.
repeller kombinuje spoľahlivosť a vyspelú technológiu.
Ultrazvukové X - veľmi silný ultrazvukový inštalácia na svetovom trhu. Silnejšie zariadenie nie je možné uviesť na trh, pretože nespĺňa hygienické normy.
Všetkým kupujúcim sa poskytuje bezplatná kvalifikovaná konzultácia, ktorá poskytne príležitosť naučiť sa všetky dôležité nuansy aplikácie a nevykoná nesprávnu voľbu.
životnosť zariadenia najmenej 10 rokov.
Na tejto stránke si môžete vždy prečítať písomné recenzie o tomto zariadení.
Kľúčové vlastnosti výkonného ultrazvukového replikátora Ultrason X:
štyri vzdialené reproduktory, z ktorých každý môže byť priradený 30 m od zariadenia; pracovať striedavo;
chránené pred vlhkosťou;
Predný panel má prístup k spínacím režimom prevádzky (vysoké, stredné, nízke frekvencie).
chráni pozemok do 340 m² (kruh s priemerom 21 m) alebo štyri miesta do 85 m² (oddelené „plátky“ kruhu s priemerom 21 m, oddelené od seba vo vzdialenosti 60 m);
je zo siete s napätím 220 voltov alebo zo zdroja jednosmerného prúdu 12 voltov;
v prípade potreby je vybavený ďalšími reproduktormi, ktoré umožňujú rozdelenie chráneného priestoru do niekoľkých menších sektorov.Prípadové štúdie

Najčastejšie sa používa na ochranu pred vrabcami, špačkami, vránami, vežami, kačicami, drozdmi, lastovičkami atď. tiež chráni pred netopiermi, hlodavcami a inými drobnými zvieratami. Odporúča sa pre použitie v stredne veľkých oblastiach, ako napríklad:

Miesto inštalácie
Čerpacie stanice, hotely, reštaurácie
Strechy a balkóny
Školy a nemocnice
Záhrady a dvory
Parkoviská
Sklady a výrobné zariadenia

Existuje množstvo objektov najrozličnejšej orientácie, na ktorých je úspešné rozhodnutie o ochrane pred vtákmi ultrazvukom. Ultrason X sa často používa na ochranu jamiek dôležitých oblastí objektov (brány, nakladacie / vykladacie miesta, veže, antény). To platí najmä v miestach, kde ľudia môžu rušiť hlasné zvuky. Odporúča sa použiť v spojení s inými prostriedkami ochrany (antikorové hroty, gél, laserové zariadenia) na vytvorenie komplexného efektu.

Výkonný univerzálny odpudzovač vtákov BroadBand PRO
BroadBand PRO | Bioakustické a ultrazvukové Repeller
Výkonný a všestranný
Puzdro odolné voči vlhkosti
Popis produktu

BroadBand PRO je výkonný bioakustický a ultrazvukový repeller pre vtáky, hlodavce a netopiere (najmä netopiere), ktorý je navrhnutý tak, aby chránil proti týmto zvieratám v interiéri aj exteriéri na ulici (na rozdiel od QB-4). Repeller BroadBand PRO je pomerne silný a používa sa na kontrolu vtákov v stredných a veľkých priemyselných zariadeniach, vrátane strechy logistických komplexov, otvorených priestorov podnikov na spracovanie obilia, veľkých priestorov atď. drozdi, špačci, holuby, vrabce, kozy, lastovičky a iné vtáky - škodcovia národného hospodárstva.

Odvádzač vtákov BroadBand PRO je vybavený štyrmi diaľkovými reproduktormi, ktoré môžu byť inštalované na miestach odpočinku a hniezdenia, ale vo výške najmenej 6 m od miest, kde sú ľudia. Zariadenie nemusí byť servisované, funguje automaticky. V prípade potreby je možná rekonfigurácia. Manažment prebieha z predného panelu.

Prečo kupovať BroadBand PRO?
Jedinečný repeller, ktorý pôsobí na vtáky súčasne s bioakustickými signálmi a ultrazvukom.
Signály v zariadení sa vyberajú individuálne pre každého klienta . To zaisťuje, že zariadenie je navrhnuté tak, aby odvrátilo presne tie vtáky, ktoré vás obťažujú, a nie niektoré náhodné.
Otpugivatel kombinuje spoľahlivosť a vyspelú technológiu.
Všetkým kupujúcim sa poskytuje bezplatná kvalifikovaná konzultácia, ktorá poskytne príležitosť naučiť sa všetky dôležité nuansy aplikácie a nevykoná nesprávnu voľbu.
Životnosť zariadenia najmenej 10 rokov.
BroadBand PRO Bird Repeller: Kľúčové vlastnosti
Odvádzač vtákov BroadBand PRO má štyri diaľkové reproduktory, z ktorých každý môže byť priradený 30 metrov od zariadenia;
chránené pred vlhkosťou;
Súbor hlasov, zvolený individuálne pre každého zákazníka, je zaznamenaný na pamäťovom čipe umiestnenom na prednom paneli prístroja; v prípade potreby sa dá ľahko vymeniť;
pauza je vždy odlišná v rámci stanoveného trvania, napríklad krátka pauza trvá od 17 do 40 sekúnd;
pri každej reprodukcii signál podlieha malej frekvencii modulácie, to znamená, že je modifikovaný; vytvára účinok, že rôzni vtáci zakričajú zakaždým;
Predný panel má prístup k spínacím ultrazvukovým režimom prevádzky (vysoké, stredné, nízke frekvencie).
v rozsahu ultrazvuku chráni plochu až 340 m² (kruh s priemerom 21 m) alebo štyri miesta do 85 m² (samostatné „rezy“ kruhu s priemerom 21 m, od seba oddelené vzdialenosťou až 60 m);
v rozsahu zvuku chráni pozemok až 24 000 m² (až 2,4 ha) alebo štyri škvrny po 6 000 m² (0,6 hektára) umiestnené vo vzdialenosti maximálne 30 metrov od riadiacej jednotky zariadenia;
je napájaný z 220-voltovej siete alebo z 12-voltového zdroja jednosmerného prúdu (kábel so sponami nie je súčasťou štandardného balíka);
v prípade potreby je vybavený ďalšími reproduktormi, ktoré umožňujú rozdelenie chráneného priestoru do niekoľkých menších sektorov.

Zariadenia, ktoré používajú ultrazvuk, účinne vydesia malé zvieratá. Výkonný ultrazvukový repeller chráni stovky metrov štvorcových od vtákov, netopierov a hlodavcov. V izbách je priestor zvukovej izolácie takmer zdvojený kvôli odrazom od stien a stropu.

Stacionárny ultrazvukový repeller prijíma energiu z AC siete.

Výhody ultrazvukového repeleru:
univerzálnosť;
efektívnosť;
zabezpečenia;
ticho.
Výkonné vystrašovacie zariadenia vyrábané americkou spoločnosťou Bird Gard sú považované za najlepšie vo svojej kategórii. Odborníci ich veľmi oceňujú a existujú dôvody. Odolné spotrebiče sa v súkromnom podnikaní mnohokrát vyplácajú, vyžadujú minimálnu údržbu a veľmi zriedka - opravy. Cena uvedená pre ultrazvukový repelent zodpovedá vynikajúcim komerčným vlastnostiam ochranného zariadenia.

Na použitie na ulici sa zariadenie vyrába v puzdre odolnom voči vlhkosti, ktoré sa nebojí priamych zrážok.

Univerzálny ultrazvukový repeller pôsobí proti takmer všetkým druhom. Prístroj vydáva zvuky s rôznym časom, úrovňou a trvaním v rozsahu 15-25 kHz. Nie je možné zvyknúť si na často sa meniace signály. Nastavenia zariadenia sa nastavujú na ovládacom paneli.

S príkonom asi 10 wattov, ultrazvukové repeller hlasne hlasno vo veľkej vzdialenosti od reproduktorov, aj keď osoba nemôže priamo odhadnúť hlasitosť. Hladina akustického tlaku je až 90 dB. Vďaka tichému chodu môže byť zariadenie na odstraňovanie škvŕn inštalované v budovách, kde sa očakáva práca zamestnancov alebo cestujúcich, najmä na území preplnených leteckých terminálov.

Dovezené zariadenia spĺňajú ruské normy a majú Vyhlásenie o zhode Eurázijskej hospodárskej únie.

Výber a inštalácia zariadení môže byť zverená profesionálom. Odborníci správne vyberú počet a body pre umiestnenie zariadení, použijú ich v minimálnom množstve na pokrytie maximálnej plochy.

 

 

 

 rodent repellent - plasice.sk

Odpudzovače zvierat, hmyzu, vtákov
Plašič kún a hlodavcov,
Vibračné odpudzovač plašič krtkov
Účinná zbraň pre odpudzovanie hadov
Široký výber renomovaných odpudzovačov
Deramax odpudzovače hlodavov
Výroba plašičov od od market.sk

 víac...

 

rodent scare

Zariadenia na plašenie

Ultrazvukovým signálom odpudia hlodavce z objektu a preventívne ho chránia.
Na premnožené potkany a myši už otrava nezaberá: Čo pomôže ?

Odpudzovače myší, kún, potkanov, mačiek, psov, vtákov, krtov, hrabošov
Zbavte sa moskytov, múch, ôs, sršňov a iného obtiažneho lietajúceho hmyzu pomocou našich vysoko kvalitných elektronických zariadení.
Tovar skladom. Vyrobené v EU.

A bird scarer is any of a number devices designed to scare birds, usually employed by farmers to dissuade birds from eating recently planted arable crops. They are also used on airfields to prevent birds accumulating near runways and causing a potential hazard to aircraft.


 víiac...

Odpudzovač hadov:

We are your protection against interception, watching or scaring animals:

www.market.sk - all that you can not buy elsewhere

www.sigint.sk - intelligence - capture signals PROFI
www.alibaba.sk - conspiracies, discovery, marketing material.

www.plasice.sk - Everything goes and flies - scare
www.projammer.eu - the field of RF jamming

www.rf-protection.com - EMC and RFI Shielding

www.jammeraudio.com - listening microphones and audio recorders

www.lasermicrophone.eu - laser audio surveillance

www.elidefire.info - automated fire extinguishing