Máme schopnosti produkovať zhodné technológie, alebo už skôr aj vynovené o poznatky zákazníkov a to za oveľa nižšie ceny pre Vás.
Zbrane proti pirátom a demonštrantom ? Zvukový lúč ! Výrobca je už aj na Slovensku.

Long Range Acoustic Device LRAD

Ultrazvukový systém High-Powered je 16 X - prevodník zariadenie produkujúce a vyžarujú silný, vysoko smerové ultrazvukové (teda takmer bezhlučný) akustické pole schopné spôsobiť nevoľnosť, dezorientácia, nevoľnosť a iné nežiaduce príznaky. 
Vplyv tohto zariadenia závisí od citlivosti ciele.

Ľudské ucho počuje iba obmedzenú časť zvukového spektra, asi 20Hz-20kHz (20,000 Hz). Nad tento rozsah je považovaný za ultrazvukové a pod ním INFRASONIC. Hoci veľmi neslýchaný, vibrácie v týchto rozsahov môže ešte ovplyvniť ľudské telo. Starostlivo navrhnuté vedecké štúdie boli vykonané, a potvrdil to, čo sa nazýva Hypersonické efekt - že aj bez vedome ju počul, vysokofrekvenčný zvuk môže mať merateľný vplyv na myseľ a telo.
Ultrazvukový systém High-Powered je schopný z dvoch hlavných funkcií:
Funkcia 1 (17 - 25 kHz Rozsah nepočuteľné), ak je prístroj nastaviť na frekvenciu, ktorá je známa pre výrobu paranoja, nevoľnosť, dezorientácia a mnoho ďalších fyziologických účinkov; Funkcie 2 (10 - 17 KHz počuteľnom rozsahu) umožňuje používať systém ako zvukovým signálom zastrašiť off votrelca alebo útočníkmi. Oba režimy sa môžu použiť v kombinácii a sú ľahko ovládať z horného panelu užívateľom.

Tieto ultrazvukové prístroje boli použité pracovníkov orgánov presadzovania práva, ako aj vládnych agentúr po celom svete v oblasti boja proti terorizmu a zvládnutie davu nastavenia. Táto "priemyselná sila" ultrazvukový prístroj je teraz k dispozícii pre non-vládne predaja prvýkrát. Poskytuje vážne podstatná schopnosť narušiť a rozptýliť zhromaždenie. Tento prístroj sa používa v posledných rokoch "ovplyvňovať" prejavy, demonštrácie, a dav dynamika častejšie, než by sa dalo tušiť. 
Policajné sily často montáž týchto zariadení do vozidiel pre prípadné kontroly davu aplikácií.
V niektorých krajinách je vysoko výkonný ultrazvukový systém slúži na zastrašenie problémových tínedžerov z pretrvávajúcej okolo obchodov v cieľových oblastiach (nákupné centrá, okolo výkladov, parky, železničná a kdekoľvek inde, že spôsobujú problémy). Jeho funkcia je založená na jave známom ako presbycusis (v súvislosti s vekom stratou sluchu), ktoré začína po dosiahnutí veku 20, keď je strata sluchu postihuje najprv najvyššou frekvenciou (18 - 20 kHz). Systém vysoko výkonný ultrazvukový vydáva vysokofrekvenčný tón, ktorý je počuť len na teenagerov, ale nie starší ľudia, a to je veľmi nepríjemné. Núti teenagerov, aby sa vzdialiť od cieľovej oblasti v priemere 5-10 minút.

Ponúkame tiež Six-Prevodník ultrazvukový systém s vysokým výkonom (140 dB), model AA76124, a high-powered Sto-Prevodník ultrazvukový systém, model AA76125. 1 x 1 m (tvár) AA76125 môže byť vyrobený vo vodotesnom púzdre na prianie zákazníka. My môžeme dodať v podobných systémov s toľkými zvláštnych meniča (reproduktory) podľa požiadaviek zákazníka.
Ultrazvuk je sivá oblasť v mnohých ohľadoch, keď aplikácia zahŕňa kontrolu zvierat, alebo dokonca ako ľudské odstrašujúci prostriedok proti neoprávnenému vniknutiu. Je vždy lepšie sa poradiť s miestnymi, obecných a štátnych zákonov pred použitím tohto zariadenia k ochrane domov, alebo vlastníctvo.

Tam boli početné žiadosti o informácie o vplyve týchto zariadení na ľudí. Po prvé, chceme, aby bolo jasné, že žiadne zariadenie, ako je tento by mal zámerne použiť na človeka, a neodporúčame toto použitie vzhľadom k možnosti akusticky citlivých ľudí je veľmi podráždený. To však bude vyrábať kdekoľvek od extrémne nepríjemný a dráždivý pocit na silne bolestivé efekt u väčšiny ľudí. Nie všetci budú mať tento účinok na rovnakej úrovni.Napríklad, mladšie ženy sú postihnuté viac než starší muži kvôli tomu, že viac akusticky citlivá.

Špecifikácia:
Rozsah: (15 - 30 m), 
výstup: 135 dB nad 30 ° smerové šírenie 
Napájanie: 230 AC / 12V DC 
prístupným ovládaním 
Rozmery: "(15,2 x 15 , 2 x 10,2 cm) 
Počet snímačov: 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


rodent repellent - plasice.sk

Odpudzovače zvierat, hmyzu, vtákov
Plašič kún a hlodavcov,
Vibračné odpudzovač plašič krtkov
Účinná zbraň pre odpudzovanie hadov
Široký výber renomovaných odpudzovačov
Deramax odpudzovače hlodavov
Výroba plašičov od od market.sk

 víac...

 

rodent scare

Zariadenia na plašenie

Ultrazvukovým signálom odpudia hlodavce z objektu a preventívne ho chránia.
Na premnožené potkany a myši už otrava nezaberá: Čo pomôže ?

Odpudzovače myší, kún, potkanov, mačiek, psov, vtákov, krtov, hrabošov
Zbavte sa moskytov, múch, ôs, sršňov a iného obtiažneho lietajúceho hmyzu pomocou našich vysoko kvalitných elektronických zariadení.
Tovar skladom. Vyrobené v EU.

A bird scarer is any of a number devices designed to scare birds, usually employed by farmers to dissuade birds from eating recently planted arable crops. They are also used on airfields to prevent birds accumulating near runways and causing a potential hazard to aircraft.


 víiac...

Odpudzovač hadov:

We are your protection against interception, watching or scaring animals:

www.market.sk - all that you can not buy elsewhere

www.sigint.sk - intelligence - capture signals PROFI
www.alibaba.sk - conspiracies, discovery, marketing material.

www.plasice.sk - Everything goes and flies - scare
www.projammer.eu - the field of RF jamming

www.rf-protection.com - EMC and RFI Shielding

www.jammeraudio.com - listening microphones and audio recorders

www.lasermicrophone.eu - laser audio surveillance

www.elidefire.info - automated fire extinguishing