Plašič myší - myš-klasik-783.

€28.00 s DPH
€23.33 bez DPH

Zariadenie slúži na plašenie myší a je aj v menšej miere účinný na plašenie potkanov.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

             Odháňanie myší - Myš & potkan repeller,

             24-hodinová ochrana,

             Efektívny rozsah 100 – 160 m2.

Miesto aplikácie:

1. Aplikovať na miesta, kde by nemohli byť jedy, návnady a pesticídy, napr.: spracovateľský závod na múku, spracovateľský závod na potraviny, farmaceutická továreň, továreň pre krmivo zvierat, sýpka, atď..

2. Aplikovať na miesta, ktoré sú sužované myšami a hmyzom, napr.: divadlo, reštaurácia, supermarket, obchodný dom, hotel, nemocnica, atď..

3. Aplikovať na miesta, kde sú vždy štípané myšami a hmyzom, napr. drogéria, galantéria, potraviny, predajňa nábytku, atď..

4. Aplikovať vo vilách, domoch, izbách, kde je klimatizácia, jedálni, sklade, atď..

HLAVNÉ TECHNICKÉ PARAMETRE:

1. Prevádzkové napätie: AC 180-250 V/50 Hz, AC 90-110 V /60 Hz,

2. Energia: 8 W,

3. Výstupná frekvencia: 20-55 kHz,

4. Účinné krytie rozsahu: viac ako 150 m2 (otvorené pole),

5. Váha: 128 g. - VYPREDANÝ

ODPORÚČAME VÁM

náhradu uvedeného výrobku na plašenie hlodavcov ešte výkonnejším plašičom

 

Pest Reject 2010 - kód 789 (zadaj do vyhľadávača) 
v sume 31.- EUR

 

Výrobok Pest Reject 2010 proti hmyzu, švábom a hlodavcom 775pest nahradil výrobok Pest Reject II-789 Repeller Ultimate.
Novinka leta 2011.
Aj keď našim zákazníkom odporúčame plašiče, ktoré priamo reagujú na zviera a hlodavce, ktoré majú väčší výkon a sú priamo stavané na určité hlodavce, ani tento výrobok nám nie je ľahostajný. Takže aj tento výrobok PEST REJECT má svoju účinnosť, no nie až tak účinnú ako vyššie spomínané výrobky.
V súčasnosti vyšiel na trh ešte novší plašič PEST REJECT pridaný o ďalšie plašenie hlodavcov. Takže Vám ponúkame aj my tento TV reklamovaný anglický PEST REJECT - Repeller Ultimate.

Nachádzajú sa u Vás v kuchyni, v kúpeľni, či v byte myši, šváby, prípadne aj iné hlodavce? Dokonca sa objavujú i v blízkosti Vašich detí, domácich zvierat, alebo jedla? To je predsa neprípustné! Čo je však riešením? Nechcete mať v domácnosti ďalšie chemikálie ? Dovoľujeme si Vám predstaviť PEST REJECT proti hmyzu, švábom a hlodavcom! Výrobok poznáte z reklamy TV.

Predstavujeme všetky nové Pest Repeller Ultimate AT (Advanced Technology). Táto nová digitálna Repeller má všetky rovnaké škodcov odpudzujúcu silu a originálne Ultimate II Pest repellers, ale už má všetky novšie vylepšenia.
Tento plašič je druhá generácia Elektro-Vibrawave plašiča, ktorý sa dostane ešte hlbšie vnútri múrov. Vysokotlakové snímača vydá ultrazvukový signál, ktorý je neporovnateľný s inými repellers. Všetky nové Ultra-Ionic funkcie produkujú viac iontov pre čistenie vzduchu a riadiť škodcom. Táto jednotka obsahuje aj plug-in pre spotrebiče. Automatické nočné svetlo sa rozsvieti, keď je tma a vypne sa keď sa rozvidnie (môžete tiež zapnúť nočné svetlo úplne vypnúť). Veľké pohodlie v temnej kuchyni, chodbe alebo detská izba na noc.

Výrobca udáva tieto plašenie zvierat: šváby, mravce, pavúky, myši, potkany, cvrčky, rybenky, škvoři, Scorpions, blchy, kliešte, netopiere.

Revolučne nový Pest Reject cez elektrické káble vysiela impulzy presne tam, kde sa nachádzajú šváby, potkany, myši a pavúky.
Tieto impulzy majú nepríjemný vplyv na hmyz a tým unikajú zo svojich hniezd.
Najviac ešte Pest Reject funguje na základe ultrazvuku, odpudzuje muchy, komáre.
Pomocou Pest Rejectu môžete vyhnať z domu potkany, myši, šváby, pavúky, muchy, komáre a inú háveď. Máte iba strčiť Pest Reject do jednej zásuvky a hotovo!
Pest Reject môžete bezpečne, bez obavy používať v blízkosti detí a domácich zvierat. S Pest Rejectom si môžete ušetriť aj peniaze, a súčasne sa môžete zbaviť nepríjemných hlodavcov.
Naše odporúčanie: neodporúčame trvalú prevádzku v spálni kde spia malé deti, aj keď zariadenie vydáva nepočuteľný ultrazvuk, niektoré ušné bubienky môžu aj tak zaznamenať určité nepríjemné kmitanie a dieťa Vám nebude vedieť oznámiť že mu daný zvuk vadí. Väčšinou je ultrazvuk nepočuteľný pre ušné bubienky – lebo nie je schopný rozrezonovať bubienky.
Kód tovaru: -789- Pest Reject

New Video pre Vás ...
Old veria aj z TV


vypredané
  • Kód: 783
  • Prepravná váha: 1kg
  • 0 Balení na skladeTento produkt bol pridaný dňa Pondelok 09. máj 2011.